10.5.2010  Brušperk D - Jistebník        0:2

30.4.2010  Brušperk D - Kozlovice B    1:1

Brušperk D - Kozlovice A    1:4

23.4.2010 Brušperk A  - Brušperk D    6:1

Brušperk B  - Brušperk D    1:1

Vítězství na Velikonočním turnaji v Dobré

Naše děvčata získkaly 4.4.2010 cenné první místo na Velikonočním turnaji v Dobré.

Výsledky:

SK Brušperk - Girls Dobrá   3:1             Branky: Otrusinová 2x, Kadrnková

Jednoznačné vítězství našich děvčat,kdy od první minuty bylo jasné kdo bude v tomto utkání diktovat tempo.

SK Brušperk - Girls Dobrá   0:1

V tomto odvetném utkání naše holky podcenily soupeře, který skóroval na začátku utkání. Po zbytek utkání i přes velký tlak, ale holky nevyužili ani jednu z vyložených šancí.

SK Brušperk : SKG Český Těšín 0:0

Utkání , ve kterém naše holky svazovala nervozita a ve kterém se gólově neprosadily.

SK Brušperk : SKG Český Těšín 3:1      Branky: Otrusinová ,Malíková, Morysová,

Po divokém začátku, kdy už v první minutě byl stav 1:1,naše holky opět předvedly svou hru a dvěma krásnými góly dorazily soupeře.

Pořadí: 1.SK Brušperk   , 2.Girls Dobrá  ,  3.SKG Český Těšín

Holky hrály ve složení: Otrusinová, Malíková,Stojanovová, Kadrnková , Morysová, Maturová, Murasová, Dostálová, Rubinová, Volná

Přátelské utkání žen

27.3.2010 sehrály naše ženy první utkání na umělé trávě na VŠB v Ostravě s družstvem z Českého Těšína. Na holkách byla vidět snaha, ale na lépe připraveného soupeře jsme nestačili po technické stránce.

SK Brušperk : SKG Český Těšín 1:4       Branka: Otrusinová

ÚSPĚCH NAŠÍCH DĚVČAT NA TURNAJI VE VRACOVĚ

I přes nepříznivé počasí, které nás provázelo na cestu na Jižní Moravu, jsme se  10.1.2010 zúčastnili turrnaje "O pohár  DDM VRACOV". Turnaj byl rozlosován do dvou skupin - ženy a žákyně . Naše holky podaly takticky výborný výkon ve skupině,viz. tabulka a postoupily do boje o finále.

V semifinále nastoupily, proti vítězi  skupiny A , ženám z TJ Slavoj Velké Pavlovice, které hrají jihomoravskou divizi a famózně je porazily. Druhé semifinále SK Březnice-ženy - FC Nesyt Hodonín-dívky(2:0). Takže ve finále  naše holky nastoupily proti ženám SK Březnice a po bezbrankové remíze přišly na řadu penalty, kde nás opustilo štěstí a prohráli jsme 1:3.

Přesto jsme získali za kolektivní hru krásné druhé místo a vraceli jsme se i s pohárem pro nejlepší střelkyni, kterou se stala Klára Otrusinová.

Výsledky

Skupina B

Brušperk(žákyně) - Nesyt Hodonín (žákyně)  1:1     Branka: Kadrnková

Vyrovnaný zápas s favoritem naší skupiny. Naše holky prohrávaly po špatně zvládnuté standartní situaci, kdy inkasolaly gól v 7.minutě zápasu z přímého kopu. Po následném tlaku našich holek, kdy přitlačily soupeře na  jejich půlku, se nám podařilo vyrovnat v 10.minutě. Následně pokračoval tlak našeho celku, ale i přes dvě vyložené šance jsme nedokázali vstřelit vítězný gól.

Brušperk(žákyně) - Lovčice (žákyně)  2:0     Branky: 2xOtrusinová

Proti slabšímu soupeři naší skupiny, jsme nastoupili drtivým tlakem a již ve 3. minutě zápasu jsme vedli 2:0. Po zbytek zápasu si zahrály všechny hráčky našeho týmu a nepustily soupeře do žádné akce a naopak několikrát mohly navýšit skóre.

Brušperk(žákyně) - Vlkoš (žákyně)  0:0

V zápase proti domácímu týmu nám stačila k postupu mezi nejlepší čtyřku remíza, kterou jsme v klidu kontrolovali do 13.minuty, kdy byla proti nám nařízená penalta za hraní rukou brankářky mimo vyhrazené území. Ale naše brankářka- Lucie Murasová,  napravila svou chybu a penaltu chytila.

Pořadí skupina A- ženy                                           Pořadí skupina B - žákyně

1. TJ Slavoj Velké Pavlovice      3:1     5b             1. FC Nesyt Hodonín        5:1       7b

2. SK Březnice                         3:2     5b             2.  SK Brušperk               3:1       5b

3. TJ Sokol Vlkoš                     0:1     2b             3. TJ Sokol Vlkoš             0:2      2b

4. Heršpice                             1:3     2b             4. Lovčice                       0:4       1b

Semifinále

Brušperk(žákyně) -  TJ Slavoj Velké Pavlovice (ženy)   2:1

Branky: Kadrnková, Otrusinová

Do semifinále jsme šli s odhodláním, že nemáme co stratit a tomu byla podřízena i taktika. Po prvotním velkém náporu soupeře, kdy nás svým tlakem i střelami doslova přišpendlil k naší brance, jsme se osmělili a dvěma rychlými brejky se ujali vedení 2:0. Na toto soupeř odpověděl pouze snížením v předposlední minutě. Fantastický a bojovný výkon předvedly naše holky jak na hřišti , tak na lavičce.

Finále

Brušperk(žákyně) -  SK Březnice (ženy)   0:0   penalty   1:3

Branka:  Otrusinová

Finále jsme si už vychutnávali a ženám pozdějšího vítěze turnaje jsme byli v první polovině zápasu vyrovnaným soupeřem, v druhé polovině už nám docházely síly, ale zápas jsme dovedli do penaltového rozstřelu. Tam se nam už tak nedařilo a projevila se i větší zkušenost žen z Březnic, které tímto vyhrály celý turnaj. Naše holky byly sklamané z prohry ve finále a přišlo i na slzy

1.DÍVČÍ HALOVÝ FOTBALOVÝ TURNAJ V BRUŠPERKU

Dne 21.12.2009 jsme uspořádali v Brušperku ve sportovní hale . turnaj starších žaček v halové kopané. Turnaje se zúčastnilo celkem šest dívčích družstev. Turnaj měl výbornou úroveň a krásnou atmosféru i díky holkám z AP KLUBU BRUŠPERK, které nám zpříjemnily svým vystoupením celý turnaj.

Dík také patří vedení ZŠ BRUŠPERK, hlavně řediteli  Mgr. Aleši Vyvialovi,které nám umožnilo tento turnaj uskutečnit.

Výsledky

SK Brušperk - FK Nové Sady  1:3      Branky: Otrusinová

Naše holky začaly celý turnaj proti zkušenému soupeři z Olomoucka dobře , když vedly 1:0 gólem kapitánky Kláry Otrusinové,nastřelily tyčku a neproměnily pokutový kop, ale po zranění Sabiny Morysové během zápasu a po špatném výkonu náhradníků v obraně dostaly během 3 minut tři góly, ze kterých se už nevzpamatovaly.

SK Brušperk - SKG Český Těšín   2:0       Branky: Malíková, Kadrnková

Ke druhému zápasu, proti oslabenému Českému Těšínu, holky nastoupily již zodpovědně a po kolektivním výkonu zaslouženě zvítězily, když soupeře nepustily do žádné akce.V tomto zápase dala svůj první gól Aneta Malíková

SK Brušperk - Girls Dobrá   4:0       Branky: 3x Kadrnková , Otrusonová

Vyhecovaný třetí zápas. Holky měly ještě v paměti nevydařený zářijový přátelský zápas v Dobré, a i proto se pustily do silných soupeřek od začátku a již po 5 minutách bylo o zápase rozhodnuto. Skvělým hatrickem se uvedla Lucka Kadrnková, druhá nejlepší střelkyně turnaje.

SK Brušperk - TJ KOTOUČ Štramberk  0:0

Proti našemu tradičnímu soupeři na turnajích holky podaly takticky výborný výkon, a i díky skvělému výkonu naší brankářky Lucky Murasové jsme uhráli cennou remízu.

SK Brušperk - 1.DFC Hlučín     1:2    Branky: Otrusinová

Favorita turnaje jsme potrápily a sahaly jsme i po bodu, který by nám zajistil druhé místo. Holky se ujaly vedení 1:0 a hrály vyrovnanou hru. Pět minut před koncem se soupeři podařilo vyrovnat a minutu před vypršením hrací doby nešťastně dostaly gól, který je posunul na čtvrté místo turnaje , díky horšímu vzájemnému zápasu s FK Novými Sady.

Naše sestava: Otrusinová Klára (C), Morysová Sabina, Burešová Eva, Kadrnková Lucie, Volná Krystýna, Murasová Lucie, Malíková Aneta, Martiníková Vendula, Dittrichová Lenka, Maturová Anežka, Stojanovová Klára, Nesitová Lucie, Kročková Vendula,Rimmlová Krystýna

(vícemistr Slovenska)
SK Brušperk : TJ Sokol Vlkoš                2:0      góly: Otrusinová , Kadrnková
SK Brušperk : FC Nesyt Hodonín           0:0
SK Brušperk : DFK Dračice Lovčice        1:0       gól: Kadrnková
SK Brušperk : TJ KOTOUČ Štramberk    0:2
SK Brušperk : TJ Skloplast Trnava         0:0

Sestava: Otrusinová, Murasová, Kadrnková, Morysová,Stojanovová, Martiníková, Nesitová, Maturová, Kročková

7. DFK Dračice Lovčice       0:17      1b

Turnaj starších žáček byl pro nás prvním oficiálním vystoupením na velkém turnaji. Přestože to byl turnaj starších žaček, tak naše nejmladší hráčka měla 9 let a náš věkový průměr byl 13 let. Ke konci turnaje nám již docházely síly, přesto jsme s výsledkem spokojeni.

Přípravné utkání

Dne 15.11.2009 jsme zavítali na přípravné utkání  do haly ve  Štramberku, kde jsme si tréninkově zahráli proti holkám TJ KOTOUČ ŠTRAMBERK. Tato příprava nás utvrdila, že holky jsou schopné hrát vyrovnaná utkání i proti klubům zvučných jmen, mezi které TJ Štramberk patří. Děkujeme za pozvání a přípravné zápasy.

Zimní liga

Dne 8.11.2009 jsme sehráli ve sportovní hale v Brušperku turnaj Zimní ligy sproti ml. žákům.

Výsledky :

Brušperk - Vratimov  1:6  -   Branky : Kadrnková

Holky se seznamovali s protihráči tak dlouho, až zjistili v 7. minutě, že prohrávají 0:5, pak se otrkaly a hru vyrovnali.

Brušperk - Fryčovice  0:3

Dobrý soupeř, který nám toho moc nedovolil.

Brušperk - Jistebník  1:1         Branky : Otrusinová

Zápas, ve kterém jsme byli lepší, ale neproměnili jsme řadu vyložených šancí. Vedli jsme po nádherné akci, bušili do kluků hlava nehlava, ale nakonec se potvrdili přísloví "Nedáš- dostaneš" a soupeř v závěru vyrovnal.

Brušperk - Petřvald    1:0        Branky : Otrusinová

Konečně to přišlo. VÍTĚZSTVÍ. Cela hala bouřila a hnala nás k prvnímu vítězství. Krásná atmosféra, bojovný výkon našich holek nakonec přinesly slzy vítězství u našich děvčat a sklopené oči kluků z Petřvaldu.

Brušperk - Stará Bělá  0:2

Vyrovnaný zápas , v závěru jsme dostali branku a při závěrečném našem tlaku bohužel i druhou.

Hodnocení turnaje : Skončili jsme na turnaji na pátém místě, ale za předvedené výkony se holky stydět nemusí. Jen tak dále.

23.10.2009 Brušperská liga

SK Brušperk D ( Dívky) - Stará Bělá          4:0  Branky: 2x Otrusinová  , 1x Morysová, 1xBurešová

Krásný zápas, krásné góly, spokojení diváci. Od začátku utkání bylo vidět, kdo je lepší, soupeř během zápasu nevystřelil na naší bránu. Vynikající zápas celého mužstva.

SK Brušperk D ( Dívky) - Jistebník          0:3

Vyrovnaný zápas, po pár vynikajících akcích našeho družstva na začátku utkání , nás soupeř potrestal gólem z dálky. Ve druhé půli jsme vrhli vše do útoku, ale bohužel jsme dvakrát inkasovali my. Holky bojovaly až do konce utkání, což ocenili i všichni diváci.

9.10.2009 Brušperská liga

SK Brušperk D ( Dívky) - Hukvaldy           1:0  Branky: 1x Otrusinová  , 1x Morysová

V tomto zápase jsme se trochu trápili, ale silou vůle se nám podařilo vstřelit gól dvě minuty před koncem.

SK Brušperk D ( Dívky) - Chlebovice          2:2   Branky: 1x Otrusinová  , 1x Morysová

Vynikajicí zápas , plný dramatických situací a neproměněnou penaltou soupeře v samém závěru. Zatím asi nejlepší výkon .

2.10.2009 Brušperská liga

Fryčovice A - SK Brušperk D ( Dívky)           5:2   Branky: Burešová, Kadrnková

I v oslabeném kádru jsme statečně bojovali s lídrem tabulky a za výkon se nemusíme stydět.

25.9.2009 Brušperská liga

Kozlovice A - SK Brušperk D ( Dívky)           3:3   Branky: 2x Otrusinová  , 1x Morysová

Výborný výkon. I přesto, že  jsme prohrávaly 3:1, jsme díky bojovností a vůli,  uhráli krásnou remízu

Kozlovice B - SK Brušperk D ( Dívky)          2:1   Branky: 1x Otrusinová

Vyrovnaný zápas, sahali jsme po bodě ,ale v neplánovaném nastavení jsme dostali smolný gól.

21.9.2009

Girls Dobrá - SK Brušperk           7:1       Branky: Otrusinová

Po prvním kvalitním poločase jsme nezvládli psychicky a takticky zbytek zápasu a odvezli jsme si pár kousku domů. Musíme přiznat, že soupeř byl lepší. Na vysokém vítězství domácích se podepsalo i to, že za nás hrály i holky ročník 1999  a 2000, které vyspělým holkám z Dobré samozřejmě nestačily a dobrý výkon domácího brankáře (kluk z přípravky) , který zabránil minimálně  třem golům. Holky bojovaly až do konce a podařilo se jim brankáře domácích překonat aspoň jednou. Z vysoké prohry si chceme vzít ponaučení a doufáme, že tato porážka nás povzbudí do dalších zápasů.

18.9.2009 Brušperská liga

SK Brušperk D ( Dívky) - SK Brušperk B          3:0   Branky: 3x Otrusinová

Holky podaly výborný kolektivní výkon za podpory domácích fanoušků. Bylo to naše první vítězství a doufáme, že ne poslední.

SK Brušperk D ( Dívky) - SK Brušperk A          3:6   Branky: 3x Otrusinová

Potrápily jsme favorita Brušperské ligy, kdy jsme dvakrát vedli 1:0 a 2:1, pak jsme nezvládli pár standartních situací a v poločase jsme prohrávali 2:3. V druhém poločase jsme neprodali kůži zadarmo, ale kluci byli o něco lepší. Příště jim to vrátíme.