VAL. MEZ. B - BRUŠPERK 1:0 (1:0)

30.08.2010 08:27

 

Ke svému druhému utkání MSDŽ nastoupily hráčky SK Brušperk na hřišti Valašského Meziříčí B na umělé trávě. Začátek utkání, prvních pět minut, byl opatrný z obo dvou stran, kdy menší převahu měly domácí hráčky, ale ty si nevytvořily v této fázi žádnou vyloženou šanci. Po rozkoukání na hřišti začaly hrát i hráčky SK Brušperk, kdy převzaly otěže utkání do svých rukou  a vytvořily si stoprocentní gólové šance - 8.min Otrusinová po přihrávce Kadrkové neprostřelila z 5m domácí gólmanku, 12.min - po rychle rozehraném autu Malíkové běží Otrusinová sama na brankářku, ale v konečné fázi si ukopla míč a domácí brankářka včasným vyběhnutím akci zlikvidovala, 16.min Otrusinová nebezpečně vystřelila z pravého úhlu, brankářka domácích vyrazila střelu před bránu, tam ale nikdo z hostujících hráček nedobíhal, 19.min. Po levé straně zaútočila Otrusinová, která nacentrovala před branku , domácí obrana odehrála míč před vlastní šestnástku a dobíhající Malíková provětrala rukavice domácí brankářky, 20.min. Kadrnková zatáhla po pravé straně nacentrovala před bránu na Otrusinovou , ale ta se zamotala v malém vápně a nastřelila opět pouze domácí brankářku.
22.min. z ojedinělé akce domácích padl první a rozhodující gól. Po rozehrání autu domácích z pravé strany a následného odkopu domácí hráčky na bránu hostí se špatně domluvila obrana hostí s vlastní brankářkou a po této chybě dokopla hráčka domácích Kadlecová míč do prázdné branky. 1:0 pro domácí. Hostující hráčky zbytek poločasu dohrávaly v křeči , ale v 45.min. mohla opět Otrusinová změnit skóre , kdy běžela sama na gólmanku domácích , ale netrefila bránu domácích.
 
Druhý poločas hosté začali náporem- 47.min. Morysová po rohu těsně minula branku, 48.min. Kadrnková střela taky těsně mimo, 8.min. po závaru před brankou domácích nastřelila Otrusinová pouze brankářku domácích, 14.min. Šmídová střela z 18m k tyči - brankářka zazračně vyrazila na roh,17.min přímý kop Paličkové směřoval na Otrusinovou, ta ale z 11m netrefila míč, když byla sama před gólmankou. Ve 23.min z ojedinělé akce mohly domácí navýšit skore, kdy po dodře rozehraném rohu netrefily hlavou prázdnou bránu hostí. Následně pokračovalo pálení akcí hostů 27.min- Otrusinová běžela sama na brankářku ale netrefila bránu, 28.min. Paličková běžela taky sama na gólmanku domácích , ale unáhlila se při zakončení a vystřelila z 18m, brankářka bravůrně vyrazila na roh, 33min.Němcová po závaru před brankou domácích vystřelila z 10m do náruče brankářky a v 36.min Koudelková vystřelila těsně mimo branku domácích odražený míč po rohu. Závěr utkání byl už křečovitý  a padly i dvě žluté karty - SK Brušperk Paličková za protesty a za domácí hráčka č.3 za nesportovní chování.
Ženy SK Brušperk doplatily na neproměňování šancí, byly jednoznačně lepším celkem, ale kdo nedává góly nemůže vyhrát. Dobře zahrála obrana hostů, kdy Malíková eliminovala domácí střelkyni Holčákovou, která v minulém zápase dala hattrick.
"Když neproměníme šance na čtyři zápasy, nemůžeme vyhrát. Potom vypadá i komicky to naše zakončení", řekl trenér SK Brušperk Michal Nagy. " Snaha a bojovnost nelze holkám upřít, jen to zakončení, nyní nás čeká domácí zápas se Studénkou a doufám, že smůlu při zakončení jsme si už vybrali " dodal.
 Sestava: Murasová- Morysová, Paličková ,Malíková, Vavrečková- Volná(31.min. Strakošová), Šmídová,Koudelková- Kadrnková(55.min.Němcová),Otrusinová,Rybnikářová
ŽK:73.min-Paličková

Kontakt

Zdeněk Morys

00420 739094599

Anketa

Co říkáte na naše hráčky?

Jsou super (122)
80%

Nic moc (31)
20%

Celkový počet hlasů: 153

Hlavní sponzor dívčího družstva SK Brušperk